Tente ve Branda Sistemlerimiz, Üretici Firma Avantajımız, Tescilli Markamız ile 29.Yılımız

Haberler

Tente Nedir?

Tente, genellikle güneşten korunmak için bir yerin üzerine gerilen bez, naylon vb.den yapılmış örtü.

Tente Nedir ?

Tente, genellikle güneşten korunmak için bir yerin üzerine gerilen bez, naylon vb.den yapılmış örtü.
 
Katlanır kollu tente:İstenilen ölçülerde yapılabilen; balkon, teras ve bahçeler için uygun olan tentelerdir.
 
Eğim ayarlı tente: Eğimini istediğiniz şekilde ayarlayabileceğiniz bir mekanizmaya sahip olan tentelerdir. Çevirme koluyla, tenteye güneşe göre istediğiniz eğimi verebilirsiniz.
 
Körüklü tente: Körüğü sayesinde yandan gelen güneşi de engelleyebilir ve istenildiği gibi ayarlanabilir.
 
Spotlu tente: Tente sistemine spot yerleştirilen çeşittir. Bahçede aydınlanmayı da sağlar. Tek taraflı tente: İki profilin üzerine monte edilip tek taraflı açılan tentelerdir.
 
Çift taraflı tente: Ayak sistemi üzerine yapılan, iki tarafa da açılabilen tente çeşididir. Tekerlekli ayak sistemiyle taşınabilen modelleri de uygulanabilir.
 
Sabit tente: Seçilen mekânın üzerini kaplayacak şekilde sabitlenen açılıp kapanma özelliği olmayan tentelerdir. Kafe gibi açık mekânlarda tercih edilir.
 
Manüel tente: Açılıp kapanabilen tüm tente çeşitlerinde elle açılan sisteme sahip olanlardır. Motorlu tenteler: Açılıp kapanabilen tente çeşitlerinde elektrik ile çalışan kumanda ile komut verilebilen tentelerdir.
 
Tente seçerken, tentelerin yapısından sonra dikkat edeceğiniz en önemli unsur tenten hareketini sağlayan pistonlar. Makasları pistonlu tenteler daha uzun ömürlü olur ve sessizlik açısından tercih edilir.
 
Sensörlü tente seçerseniz yağmurdan, güneşten ve rüzgardan tentenizin zarar görmesini engellersiniz. Sensörler ayni zamanda tentenin altındaki mobilyaların korunması açısından önemlidir.
 
Tenteyi kullanacağınız yeri güneşin geliş açısına göre ayarlayın. Güneşi tam karşıdan alan mekanlarda, tentenin ön kısmından çıkan güneşlikler kullanmalısınız.
 
Ttente Neden Yapılır?
Tentenin kumaşı en önemli faktörlerdendir. Tente için en iyi kumaş; hava şartlarından etkilenmeyen, su geçirmeyen ve solmayan kumaşlardır. Tentede kullanılan malzeme paslanmaz çelikten yapılmalıdır
Ziyaretçilerimiz :
  • Bugün : 15 Kişi
  • Toplam : 345230 Kişi

Copyright © 2021 Karadeniz Branda Tente ve Branda Sistemleri Tüm Hakları Saklıdır.